KS Grębałowianka Kraków - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

LKS Kosynierzy Luczyce - KS Wanda Nowa Huta
KS Nowa Proszowianka Proszowice - LKS Jutrzenka Giebułtow
LKS Niedżwiedż - KS Nowy Hutnik 2010 II Kraków
AP Golcza - KS Grębałowianka Kraków
Słowik Olkusz - KS Michałowianka Michałowice

Kierownik Jan

Walne Zebranie będzie kontynuowane

• autor: Kierownik Jan, 2015-02-16 20:16

W dniu 15 lutego Nadzwyczajne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu sportowego Grębałowianka Kraków, na wniosek Komisji Rewizyjnej, jednogłośnie zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok 2014, poprzez udzielenie zarządowi absolutorium - stwierdziło prawidłowości działania finansowego organu zarządzającemu klubem.

Pod względem finansowym grębałowskie stowarzyszenie radzi sobie w miarę dobrze, stosując system oszczędzania wydatków na usługi, które można wykonać społecznie przez niektórych członków zarządu (prace gospodarcze w okresie przerw między rundami piłkarskimi).

Na wpływy klubu składają się dotacje gminy Kraków (23%), składki członkowskie klubu (19 %), dochody własne, w tym sponsoring (58%).
W klubie działa sekcja piłki nożnej, z zasobem wszystkich roczników piłkarskich, w sumie 8 drużyn, w których trenuje ponad 160 sportowców. Aby dzieciom i młodzieży piłkarskiej zapewnić odpowiednią jakość szkoleniową, klub powinien zatrudnić fachowe kadry, z odpowiednimi uprawnieniami - licencją. Z tym ostatnio zarząd klubu ma problem. Pomimo opłacania szkoleniowców bez opóźnień, na warunkach finansowych podobnych do innych klubów krakowskich, niektóre drużyny klubu nie mają szczęścia do swoich szkoleniowców. Jest to obecnie, oprócz powołania składu nowego zarządu, najważniejsze wyzwanie w działalności sportowej.
Punkt porządku Walnego Zebrania "wolne wnioski" poprzedzał kolejny, dotyczący zmian w składzie zarządu, po rezygnacji z funkcji prezesa Andrzeja Dziedzica, wiceprezesa Grzegorza Sendora i członka Krzysztofa Wiatra. W tym miejscu padały różne propozycje z sali dotyczące składu zarządu, jak też apelowano do w/w o wycofanie rezygnacji. Prezes Andrzej Dziedzic podtrzymał swoją decyzję, a na wycofanie decyzji przez Grzegorza Sendora i Krzysztofa Wiatra jest duża szansa, pod warunkiem, że odpowiednia osoba podejmie się kierować klubem, z pełną kontynuacją dotychczasowej działalności statutowej grębałowskiego stowarzyszenia.

Podczas dzisiejszego Walnego Zebrania zabrakło wszystkich warunków wypełniających porządek WZ (wybory) i padł wniosek o podjęcie przerwy w obradach do 1 marca (niedziela) godz. 18:00. Zarząd w dotychczasowym składzie zbierze się w czwartek, 19 lutego o godz. 19:00. /ZW/

Autor: Treść:pozostało znaków:

brak zdjęć

Mecz Hutnik-Grębałowianka-9.11.14 r.
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.